ייצוג עובדי מדינה

00:00
00:00
  • האזינו למאמר 00:00

ייצוג עובדי מדינה – הקדמה

עובדי מדינה המסתבכים בהליך פלילי או משמעתי מוזמנים לקרוא מאמרי זה ולהכיר את המגיע להם והאם הם זכאים להגנה משפטית ולהשתתפות בהוצאות המשפטיות. במאמר זה תקראו אודות ייצוג עובדי מדינה על ידי עורך דין פלילי.

אתם לא לבד, שתפו אותי ​

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

עורכת דין פלילית עידית רייכרט, משרד עורכי דין

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

לקוחות מספרים עלינו

מי זכאי להכלל בהסדר ובגין אלו עבירות?

ובכן, בהתאם להחלטת הממשלה ולנוהל הגנה משפטית והשתתפות בהוצאות משפטיות לנושאי משרה ועובדי מדינה, זכאים עובדי המדינה להגנה משפטית ולהשתתפות בהוצאות המשפטיות שנגרמו להם בגין הליך משפטי (אזרחי, משמעתי או פלילי) שנפתח נגדם על מעשה או מחדל שביצעו ובלבד שנעשה בעת מילוי התפקיד, בתחום סמכותם, בתום לב וללא כוונת זדון.
ההליכים המשפטיים העיקריים הנכללים בהסדר ההגנה המשפטית במימון המדינה הם:
1. הליכים פליליים החל משלב החקירה.
2. הליכים משמעתיים – למידע נוסף על הליכים אלו מומלץ לקרוא את מאמרי – הליך המשמעתי.
3. ועדות חקירה או ועדות בדיקה ממשלתיות.
4. הליך אזרחי או מנהלי (בתנאי שהמדינה אינו צד להליך).
בהתאם לנוהל זה – הוקמה קרן פנימית לביטוחי ממשלה בשם "ענבל חברה לביטוח בע"מ" אשר מספקת לזכאים ייצוג משפטי מתוך מאגר עורכי דין מיומנים העובדים עמה או משתתפת במימון הוצאות משפטיות.

ייצוג עובדי מדינה

ייצוג עובדי מדינה – נפתח נגדכם הליך משפטי, כיצד מגישים בקשה לייצוג משפטי?

ראשית יש לזכור כי תנאי סף לקבלת ייצוג לעובדי מדינה באמצעות "ענבל" הוא שהמעשה או המחדל הנטענים נגדך נעשו במהלך מילוי תפקידך, בתחום סמכותך, בתום לב וללא כוונת זדון. למשל: שוטר שמוזמן לחקירה פלילית בחשד לתקיפת חשוד במהלך הליך של עיכובו או מעצרו, יהא זכאי להגיש בקשה שתיבחן על ידי "ענבל".
את הבקשה לייצוג עליך להגיש על גבי טופס מיוחד הנקרא "טופס בקשה לקבלת הגנה משפטית/השתתפות בהוצאות" אותו ניתן לקבל במחלקת משאבי אנוש או בלשכה המשפטית ביחידה שלך. אל הטופס יש לצרף את כל המסמכים הרלוונטים. הבקשה והמסמכים מועברים לועדה המשרדית ביחידה וזו תעביר את בקשתך בצירוף המלצתה ל"ענבל".

למידע נוסף אודות ייצוג על ידי "ענבל" לחצו כאן.

יש לי את הכלים והידע לעזור לכם

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

ואם אני מעוניין לשכור עו"ד פרטי מטעמי האם אני זכאי/ת לקבל השתתפות בהוצאות ומה עלי לעשות לשם כך?

אם כך החלטת מומלץ לבדוק בטרם שכירת עו"ד פרטי, האם במקרה הוא עובד עם "ענבל" במידה ולא, ושכרת עורך דין פלילי באופן פרטי ונקבע כי הנך זכאי/ת להשתתפות בהוצאות ההגנה, בסיום ההליך עליך להגיש בקשה על גבי הטופס הנזכר למעלה, לצרף אליה את המסכים הרלוונטים והבקשה תטופל באופן זהה.

מהו התהליך של ייצוג עובדי מדינה במקרי חירום או במקרים דחופים כגון מעצר?

במקרים דחופים כגון חקירה פלילית במשטרה או מעצר בהם לא ניתן להמתין לאישור בקשה לייצוג, ניתן להתקשר לקו חירום לקבלת ייצוג משפטי דחוף הפועל 24 שעות ביממה: 050-6253884 תוך התחייבות להגיש בקשה פורמלית בהמשך.

 

למה לבחור במשרדי?

משרדי נבחר על ידי "ענבל" להעניק הגנה משפטית בתחום הפלילי במחוז הצפון והוא מזמין את עובדי המדינה הרלוונטים אשר יימצאו זכאים לבחור בנו להעניק הגנה משפטית מיטבית בהליכים הפליליים.

הודות לידע והניסיון שצברתי במהלך עבודתי בפרקליטות בעבר וכסנגורית בהווה הפכתי למשרד המתמחה, בין היתר, בייעוץ ממוקד לפני חקירה פלילית במשטרה, שימוע לפני הגשת כתב אישום ומעניק ערך רב למי שהסתבך או מעד.

לזכותי נזקפות לא מעט הצלחות משפטיות במאות מקרים של סגירת תיקים וזיכויים, הודות להבנתי העמוקה והמעודכנת בתכנון אסטרטגיה משפטית לקראת חקירה, לצד ניסיון ויכולת מקצועית לתקוף שיטות חקירה לא מקובלות, לחשוף מחדלי חקירה ולהתנגד לקבילותן של ראיות במקרה הצורך עד לתוצאה המיטבית האפשרית.

למידע נוסף שחשוב לדעת על דין משמעתי של עובדי מדינה:

 

לאיזה חלק במאמר תרצו לחזור?

האם המאמר הועיל לכם?

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר דירוגים 13

נשמח שתהיה הראשון לדרג את המאמר שלנו

עידית רייכרט - עורכת דין פלילית
עידית רייכרט - עורכת דין פלילית

בעברה פרקליטה בכירה בפרקליטות, ומשנת 2012 סנגורית מובילה ובעלת משרד בוטיק למשפט פלילי וצווארון לבן, המדורג מידי שנה כאחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המובילים בארץ המתחייב להגנה משפטית איכותית, קפדנית ובלתי מתפשרת. על לקוחותיו הרבים נמנים בעיקר עוברי חוק נורמטיביים ונפגעי עבירה, אותם מובילה עורכת דין רייכרט במסירות ובנחישות עד להגעתם לחוף מבטחים.

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן