חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין פלילי בנתניה

עורך דין פלילי בנתניה עידית רייכרט בעלת רקורד מוכח בהליך הפלילי עם ניסיון למעלה מ25 שנה. משרדה מדורג ברשימת המשרדים המובילים בישראל ומעניק שירותים משפטיים מקיפים במקצועיות ומצוינות.

משרד עורך דין פלילי בנתניה בניהולה של עידית רייכרט, הינו משרד בוטיק מעל 25 שנות ניסיון בניהול משברים בהליך הפלילי, בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי, המנהלי והמשמעתי. למשרד מומחיות ייחודית בייצוג עוברי חוק נורמטיביים בלבד, כאלה שחרגו לרגע מן השורה, בליווי נפגעי ונפגעות עבירה ובייצוג אישי ציבור בכירים בשירות הציבורי (עובדי מדינה) ובכוחות הביטחון.

לטעון להגנתכם לבד? זה לא כזה פשוט. על חשיבותו של עורך דין פלילי בנתניה

שמעו סיפור שטופל במשרדי: ערב שישי אחד בבדיקת אלכוהול שגרתית, עצרה משטרת התנועה את אביחי – משוחרר טרי מהנדסה קרבית שגזר את החוגר שלו רק כמה ימים קודם ויצא לחגוג את הארוע עם חבריו.

בעודו משוחח עם אביחי מבעד לחלון הרכב הפתוח ומבקש לראות מסמכים, הבחין השוטר בסכין קטנה בצד דלת המושב שלצידו. את הסכין החרוטה בסמל היחידה קיבל אביחי במתנה מהצוות שלו ביום השחרור. הוא הניח אותה שם כשנסע מהבסיס לביתו ושם היא נשכחה עד לרגע בו עצר השוטר את הרכב לבדיקה שגרתית.

מה שאביחי לא ידע הוא שעצם הימצאותה של סכין ברכב, מתרגמת את המתנה התמימה לעבירה פלילית חמורה (עבירת פשע) של החזקת סכין, שעונשה הוא חמש שנות מאסר! כתוצאה מהחשד המיוחס לו, עוכב אביחי לחקירה, רכבו הוחרם מנהלית והוא זומן לשימוע פלילי לפני הגשת כתב אישום.
"רגע", בוודאי תאמרו עכשיו, "הרי מדובר בטעות תמימה שנגרמה משכחה. מדוע לא הפעיל השוטר שיקול דעת אישי ופשוט שחרר את אביחי לדרכו?"
עליכם להבין שגם אם לפי ההיגיון הפשוט מדובר בטעות אנוש, החוק מפרש את הדברים אחרת: אדם שברשותו סכין שאיננה קשורה לסיטואציה שבה נתפסה, נחשב לחשוד בהחזקה של סכין שלא למטרה כשרה כן, גם אם זו מתנה, גם אם היא נשכחה בטעות וגם אם היא מגובה בנימוק שלא מצדיק את סיבת ההחזקה, כמו: "היא שלי, אבל שכחתי ממנה".

ועם זאת, לא הכל אבוד.
בפגישתנו לפני השימוע הפלילי שנערך לו, הסברתי לאביחי שבעבירה מסוג "פשע" בה הוא מואשם, ישנה הזכות להעלות טענות שעשויות לשכנע את התביעה המשטרתית להימנע מכתב אישום. לשם כך קראתי לעומק את תיק החקירה, בחנתי את הקריטריונים למתי הסכין תיחשב "אולר" (שמהווה חפץ חוקי להחזקה) ובשימוע הצלחתי לשכנע את התביעה המשטרתית מדוע לא לסגור את התיק. הבהרתישלאביחי לא הייתה כלל מודעות לכך שהוא נושא בסכין. טענות אלו ונוספות הובילו בסופו של דבר לסגירת התיק מחוסר אשמה ללא הגשת כתב אישום.

מניסיוני הרב כעורכת דין פלילית, אני יודעת לומר בביטחון שאביחי אינו לבד. רבים כמוהו מוצאים את עצמם בתסבוכת כזו או אחרת רק בגלל שטות, תמימות דעים ואפילו בהיסח הדעת. לכן המלצתי החמה לכם, אם אתם קוראים את שורות אלו ותוהים כיצד להתגונן מאימת הדין במקרה הספציפי שלכם, היא לשתף אותי בכל פרטי המקרה ולתכנן בעזרתי את האסטרגיה המתאימה למקרה שלכם ולקבל ייעוץ והכוונה יסודית לגבי האופן שבו תימסר גרסתכם לאירועים בהם אתם חשודים. מעורבות מקצועית של עורך דין פלילי מהשלב המוקדם ביותר, תצמצם את הנזק ככל שניתן ותסיים את הפרשה באופן המיטבי שניתן

אתם לא לבד, שתפו אותי ​

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

עורכת דין פלילית עידית רייכרט, משרד עורכי דין

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

לקוחות מספרים עלינו

למי מתאים השירות שלי – עידית רייכרט, משרד עורך דין פלילי בנתניה

ייצוג וייעוץ לעוברי חוק נורמטיביים

אני נתקלת במקרים רבים שבהם מוטלת אשמה, לעתים פתאומית ואף בלתי מידתית, על אנשים שמנהלים אורח חיים נורמטיבי לחלוטין:
עובד שהואשם באפליה מגדרית וננקטו כלפיו צעדים משמעתיים חמורים ללא בדיקה מעמיקה של המקרה, רק בשם הרצון "לצאת בסדר" עם המתלוננת;
בעלת עסק שנחקרה בחשד להוצאת חשבונית פיקטיבית (עבירת מס חמורה ביותר) לטובת "חברת קש" מבלי שידעה שזוהי חברה פיקטיבית;

אדם שנתבע בגין פגיעה בפרטיות לאחר שצילם תקרית של התפרעות ברכבת אותה שיתף עם חבריו, במה שהפך לסרטון ויראלי מחוץ לשליטתו.
מקרים כאלו ונוספים שנוחתים כרעם ביום בהיר על מי שמעולם לא נפגשו עם החוק והשלכותיו, מחייבים הגנה מקיפה, יצירתית ומדויקת. את הגנה זו אני מעניקה ללקוחותיי בתהליך ייחודי ויוצא דופן בנוף המשפטי ושאליו אני רותמת את "ארגז הכלים" הרחב והמעודכן ביותר שצברתי במשך יותר מ25 שנים בפרקליטות ומחוצה לה.

ביחד איתי, יד ביד, נתמודד באופן הראוי ביותר לא רק עם החשדות והאישומים כלפיך בדין הפלילי, אלא גם עם כל תחום משיק ורלוונטי נוסף כמו עבירה מנהלית, עבירה בדין המשמעתי ואפילו בתביעה אזרחית.

ייצוג בדין פלילי ומשמעתי לעובדי מדינה

שירותי משרד הבוטיק שלי מיועדים גם לעובדי ציבור שמנוהל כלפיהם הליך מנהלתי או משמעתי, בין אם במקביל להליך הפלילי בו אייצג אותם ובין אם בנפרד ממנו. משרדי מייצג את עובדי המדינה, עובדי כוחות הביטחון ובכירים בשירות הציבורי מכוחו של מכרז חברת הביטוח הממשלתית "ענבל" ומעניק טיפול מסור ביותר, שישמור על שמך הטוב ועתידך המקצועי. למידע נוסף בנושא ייצוג עובדי מדינה

ייצוג וליווי נפגעות ונפגעי עבירה

מן הצד השני של המתרס, אני מייצגת ומלווה נפגעות ונפגעי עבירה – מי שנפלו קורבן לעבירה פלילית או עוולה אזרחית וזקוקים למשענת מקצועית ותומכת, באמצעותה ננהל תהליך מעצים ומתקן אל מול הצד הפוגע.

עבורי, ייצוג נפגעי עבירה מהווה זכות גדולה. לכן לא אתפשר בשום אופן על הזכות להשמיע את קולך, לפעול בכל אמצעי משפטי העומד לרשותי כדי לעצור לחלוטין את המשך הפגיעה ולדרוש בזכויותיך המלאות על פי החוק.

השירותים העיקריים שמשרדי מטפל בהם

הכנה לחקירה במשטרה, ייעוץ וליווי של ההליך הפלילי

אם זומנת לחקירה במשטרה בחשד לעבירה פלילית מסוימת, משרדי ישמש לך כתובת להבנת זכויותיך בחדר החקירות, יסייע בגיבוש גרסתך באופן שמונע "נפילה בפח החקירה" ויבהיר כיצד מוטב למסור אותה על מנת להשפיע לטובה על התיק ובהמשך ימשיך וילווה אותך עד סיום ההליך הפלילי על המצד הטוב ביותר.

עבירות מין

מורכבת, סבוכה וטעונה ככל שתהיה, עבירת המין שממנה נפגעת או שמיוחסת לך מחייבת הבנה משפטית יוצאת דופן, הכרת החוק והתיקונים ובעיקר מומחיות רבה בחקירות נגדיות של עדי התביעה, כי אחרי הכל תיקים מסוג זה מתאפיינים במרבית המקרים בהיותם "מילה מול מילה". משרדי יעניק לך ייעוץ משפטי פלילי בנתניה או במשרדי באיזור מגוריך (צפון, חיפה או תל אביב) שמותאם במדויק למקרה האישי שלך ויסייע בהתמודדות עמו על הצד הטוב ביותר.

שימוע פלילי

שימוע פלילי מהווה הזדמנות פז אחרונה לשכנע שלא להגידש נגדך כתב אישום או "מקצה שיפורים" ראייתי. אם זומנת לשימוע אל תהסס וגש בדחיפות לקבל סיוע מעורך דין פלילי מנוסה ומיומן. בפגישה מקצועית חדה ומדויקת איתי אוכל לשרטט עבורך את האסטרגיה המשפטית המנצחת עבורך בשאיפה לייצג אותך בהליך השימוע מול הפרקליטות. למשרדי ניסיון אדיר בהצלחות משפטיות כבר בשלב זה שמביאים לסגירת התיק או לצמצום היקף החשדות.

עריכת הסדרי טיעון והסדרים מותנים

בחלק מהאישומים בפלילים וגם בהליכים משמעתיים, ישנו פתח לעריכת הסדר משפטי מול התביעה (הסדר טיעון או הסדר מותנה) במסגרתו עליך לשאת באחריות ולהודות בעבירה קלה יותר, ובתמורה תזכה לעונש קל, למחיקת אישומים ולעיתים לגניזת התיק כולו.. ככל שהוצע לך לסיים את התיק בהסדר מותנה או בהסדר טיעון ניתן לפנות אליי בנושא על מנת שנבדוק את הכדאיות לך והאם זה הדבר הנכון ביותר עבורך.

עבירות צווארון לבן

מרגע שבו מרחפת מעליך חקירה בגין עבירת "צווארון לבן", דרוש לך ייצוג משפטי מבריק ויסודי שיורד לפרטים הקטנים ושמודע היטב למה שעומד על כפות המאזניים במקרה שלך. משרדי זמין עבורך להתייעצות ולליווי משפטי בנושא בכל שלב.

רקורד מוכח של הגנה פלילית מעולה

אני עורכת דין פלילית כבר מעל ל-25 שנים ולכן יודעת היטב ששקט נפשי אמיתי בהתמודדות עם כל מקרה, מתקבל רק מכוחה של הגנה משפטית יסודית, מקצועית ובלתי מתפשרת.
כיום בבעלותי משרד עורך דין פלילי שמעניק הגנה משפטית איכותית לתושבי נתניה והשרון לעוברי חוק נורמטיבים ולנפגעי עבירה בתחומי המשפט הפלילי השונים, לרבות בסוגיות חיפוש שלא מכח צו חיפוש, מעצרים, חקירות, הליכי שימוע, הגשת כתב אישום, הגשת ערעור, הליכים מנהליים ועוד.

כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז צפון במשך 14 שנים וכסנגורית מובילה ב-12 השנים האחרונות, אני יודעת איך לנווט כל תיק לחוף מבטחים ולהשלים את הטיפול בו בהצלחה מקסימלית.

היתרון הבלעדי שלי ללקוחותיי בא לידי ביטוי גם בהיותי בעלת תפקידים משמעותיים בלשכת עורכי הדין ולרשותי היכרות מעמיקה ביותר עם גורמי המערכת, לצד בקיאות משמעותית בתחומים בהם משרדי מייצג.

קבלת ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מעורכת דין עידית רייכרט עורכת דין פלילית בנתניה

לתפיסתי, גם אם מעדת, שגית או הסתבכת, ראוי שינתן לך מענה מקצועי מצוין. בין אם מיוחסת לך אשמה במעשה פלילי ובין אם נפגעת ממנו, אם נסיבות עגומות ובלתי צפויות הובילו אותך לכאן, אוכל לפעול למענך ולהביא את התיק לקו הסיום בהצלחה.

כעורכת דין פלילית ופרקליטה מנוסה, אני מבינה היטב את שעובר עליך – את הכאב, החששות וחוסר הוודאות. אני רואה אותך כאדם ולא כ"תיק" או "בעיה" ולכן ארתם לעזרתך באופן אישי, תוך שאני מתחייבת להילחם את מלחמתך כאילו זו מלחמת חיי.

יש לי את הכלים והידע לעזור לכם

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

הערה:

מאמר זה הינו למידע כללי וראשוני בלבד הנכון למועד כתיבתו. הוא  אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי עם עורך דין פלילי לגופו של עניין ודאי אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לפני חקירה פלילית ולפני נקיטה בכל פעולה אחרת.

לאיזה חלק במאמר תרצו לחזור?

האם המאמר הועיל לכם?

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר דירוגים 4

נשמח שתהיה הראשון לדרג את המאמר שלנו

Picture of עידית רייכרט - עורכת דין פלילית

עידית רייכרט - עורכת דין פלילית

בעברה פרקליטה בכירה בפרקליטות, ומשנת 2012 סנגורית מובילה ובעלת משרד בוטיק למשפט פלילי וצווארון לבן, המדורג מידי שנה כאחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המובילים בארץ המתחייב להגנה משפטית איכותית, קפדנית ובלתי מתפשרת. על לקוחותיו הרבים נמנים בעיקר עוברי חוק נורמטיביים ונפגעי עבירה, אותם מובילה עורכת דין רייכרט במסירות ובנחישות עד להגעתם לחוף מבטחים.

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן