חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין פלילי בחיפה

עורך דין פלילי בחיפה עידית רייכרט, תלווה אתכם כנחקרים, חשודים ונאשמים לאורך כל הדרך. היכרות קודמת עם המערכת כפרקליטת מחוז צפון ומעל 25 שנות ניסיון כסנגורית פלילית, יסייעו לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

נעצרת לחקירה? הוגש נגדך כתב אישום? נפגעת? הגשת תלונה במשטרה ואת זקוקה לליווי משפטי?
איך תדעו בכל אותם מצבים, מלחיצים, של חוסר אונים, חוסר וודאות ולעיתים כשהזמן דוחק, לבחור את עורך הדין הפלילי טוב ביותר? עורך הדין הפלילי שבמחיצתו תרגישו בטחון מלא? עורכת הדין הפלילית שתעניק לכם הגנה מעולה? שתאפשר לכם שקט נפשי וגם תקוה? איך תדעו מיהו האחד או האחת הנכונים לכם? המתאימים לכם כמו כפפה ליד? במאמר זה אתן לכם מספר עצות איך לבחור עורך דין פלילי בחיפה

עידית רייכרט - עורך דין פלילי בחיפה

אני עידית רייכרט עורכת דין פלילית מעל 20 שנים. במרוצת השנים, הבנתי שלא רק הלקוח אמור לבחור את עורך הדין הפלילי או עורכת הדין הפלילית שלו, אלא גם עורכי הדין הפליליים נכון שיבחרו את הלקוחות שלהם זאת כדי שיהיה חיבור מדוייק וחזק. ומאחר ומדובר במערכת יחסים המבוססת בראש ובראשונה על כימיה עמוקה ואמון הדדי, כדאי שזו תהיה מושלמת או כמעט מושלמת.
אפתח את רשימתי בכך שבעיני אין באמת דבר כזה עורך הדין הפלילי "הכי טוב" אלא עורך הדין הפלילי הכי טוב עבורי, הכי נכון ומדוייק לצרכים שלי. ברשימה זו קיבצתי מספר כללים שהם "עשרת הדיברות" שלי לבחירת עורכת הדין הפלילית או עורך הדין הפלילי הכי טוב עבורכם.

אתם לא לבד, שתפו אותי ​

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

עורכת דין פלילית עידית רייכרט, משרד עורכי דין

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

לקוחות מספרים עלינו

כלל ראשון - איך בוחרים עורך דין פלילי בחיפה - מקצוענות, ניסיון, אוטריטה

עורך דין פלילי בחיפה, שבחרתם אמור לייצג אתכם מעתה ואילך בהליך הפלילי שתוצאתו תשליך על המשך חייכם. טיפול רשלני, לא מקצועי ולא איכותי עלולים בסבירות גבוהה להזיק לכם וחמור מכך, לקפח את חרותכם.

במרבית המקרים קשה עד בלתי אפשרי לתקן טעויות שנעשו. לכן, מומלץ שתבחרו עורך דין בעל ניסיון רב ומוכח בתחומו, בדקו האם הוא נחשב לאוטריטה בתחומו? כמה שנות ניסיון יש לו בליטיגציה פלילית?

מהם שיעורי הצלחתו בניהול משא ומתן מול גורמי אכיפת החוק? קראו על הישגיו וניצחונותיו והאם הם במקרים הדומים לשלכם? נסו לברר ברשתות החברתיות ודרך מכרים או עורכי דין שאתם מכירים מה מספרים עליו? נסו לקרוא המלצות של לקוחות קודמים שלו? אספו מידע ותשאלו שאלות.

כלל שני לבחירת עורך דין פלילי בחיפה - אמור לי מי עורך דינך אומר לך מי אתה

נניח שאתם מחכים לפגישה עסקית חשובה, לדייט, ולא מכירים את מי שאמור להגיע לפגישה. מרחוק אתם מזהים שתי דמויות המתקרבות אליכם, האחת לבושה בקפידה, מראה מסודר ומטופח והשנייה? שלא נדע מצרות. האחת מגיעה בזמן, השנייה מאחרת. האחת מדברת בשפה ברורה ומשדרת בטחון רב, השנייה כעלה נידף ברוח ושפתה דלה.

עם מי תרצו לשבת? עם מי תרצו לעשות עסקים? הבנתם את הרעיון… עורך דין פלילי בחיפה בו תבחרו מייצג לא רק את האינטרס הפלילי שלכם אלא קודם כל אתכם. אני מאמינה שמקצועיותו של עורך דין פלילי היא בבואה של אישיותו כאדם, התנהגותו והרגליו ובדרך כלל בחירתכם בו תעיד עליכם. גם בפני השופט.

המלצתי לכם היא לבחור בעורך דין פלילי בחיפה המשקף נאמנה את הערכים שלכם, זה שייצג אתכם באופן מעורר הערכה, ברגישות, בנחישות תוך הערכת סיכונים ובחינת חלופות לפתרון משפטי נכון לכם.

כלל שלישי וחשוב לבחירת עורך דין פלילי בחיפה - זמינות, שקיפות, תודעת שירות

אני מאמינה שעורך דין פלילי בחיפה חייב להיות זמין לכם (בהתאם לתאום הציפיות שערכתם), חייב לעדכן אתכם בנעשה בתיק, חייב לקיים איתכם פגישות לפני דיונים חשובים או צמתי קבלת החלטות וחייב כל העת להיות עם אצבע על הדופק מול גורמי האכיפה, המשטרה, התביעות, הפרקליטות ובית המשפט, ככל שצריך.

כלל רביעי – הגודל לא קובע (משרד בוטיק מול פירמות ענק)

ישנם לקוחות המסתנוורים מפירמות ענק ומשמות זוהרים. הם מאמינים שבמשרד ענק, הם יקבלו שירות טוב ומקצועי יותר. השאלה בעיני היא מה עדיף? להיות "עוד לקוח במשרד" או "הלקוח"? כך למשל, האם תעדיפו לקבל שירות מקצועי או לרכוש מוצר במקום אינטימי וחם, המתמקד במתן פתרונות מדוייקים לצרכים שלכם, במקום בו תוכלו לקבל שירות אישי מהיר, מיידי וזמין מבעל המקצוע שמכיר אתכם באופן אישי וירצה לסייע לכם ללא סרבול ובלי "מערכת לניתוב תורים" או "שירות לקוחות". או במקום שהוא one stop shop ?

כלל חמישי לבחירת עו"ד פלילי בחיפה - אלוהים נמצא בפרטים הקטנים (או בקיצור מי מטפל בתיק ?)

חשוב בעיני לוודא בעת עריכת הסכם שכר הטרחה ביניכם לבין עורך הדין הפלילי שתבחרו, מי עורך הדין שיטפל בתיק? מי זה שבפועל יגיע לדיונים? שהלכה למעשה הוא שיכיר את התיק?

עורך דין פלילי בחיפה בעל משרד המעסיק מספר עורכי דין ומתמחים יחלק את התיקים והלקוחות בין עורכי הדין השכירים והמתמחים שבמשרדו. מטבע הדברים לא הוא יטפל בכל תיק ותיק. לכן, אם חשוב לכם שעורך הדין בעל המשרד הוא שיטפל בעצמו בתיק שלכם מא' – ת' והוא זה שיגיע לכל הדיונים, אזי וודאו זאת בעת ההתקשרות עמו והציבו זאת כתנאי. הימנעו מעורך דין פלילי שנוטל את הטיפול בתיק שלכם "על הדרך" כחלק ממספר רב של תיקים קטנים בהם הוא מייצג באותו יום דיונים.

כלל שישי - יחסי ציבור ותקשורת

עורך דין פלילי טוב צריך להעדיף בראש ובראשונה את האינטרס של הלקוח לסודיות ולהעדר פרסום על פני יחסיו הטובים עם התקשורת הצמאה לכתבות משפטיות. אין זה סוד שלמרבית עורכי הדין הפליליים בכיסם רשימת עיתונאי חצר עמם הוא נמצא ביחסי "תן וקח", עורך הדין הפלילי ישגר את פסקי הדין בתקווה לזכות בתמונה בעיתון או שברירי שניות של כתבה בחדשות.

יחסי עורכי הדין עם התקשורת והרצון להתפרסם באים לא פעם, על חשבון אינטרס הלקוח ששואף לנהל את ענייניו מחוץ לרדאר בשקט. פומביות הדיון אמנם מאפשרת למעשה לכל כתב לקבל מידע משפטי מתוך הדיון אלא אם יש מגבלה של איסור פרסום. אולם עורך הדין צריך לפעול בהתאם לאינטרס הלקוח ולא בהתאם לתועלתו האישית. לכן, בבחירת עורך הדין הפלילי שלכם התנו את איסור הפרסום על חשבון פגיעה בפרטיותכם.

יש לי את הכלים והידע לעזור לכם

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

כלל שביעי – זה שמבטיח הבטחות

עורך דין פלילי בחיפה אינו תעודת ביטוח. עורך דין פלילי שמבטיח זיכוי בטוח או מתחייב לתוצאה מרשימה, מנסה לשבות את ליבכם ובדיוק בשל כך הוא אינו ראוי לאמונכם. שיקלו היטב האם לבחור במי שבוחר להתהדר בהצלחה בטוחה כשבפועל אין הוא באמת יכול להבטיח זאת, הוא הרי לא השופט.

כלל שמיני שחשוב לבדוק כשבוחרים עו"ד פלילי בחיפה - "יש לי קשרים..."

הישמרו מפני עורכי דין פליליים המתהדרים בקשרים שבכוחם לסגור תיקים. כיוצאת מערכת אומר כאן ועכשיו: קשרים אישיים בוודאי שאינם מזיקים, הם גם מהווים יתרון משמעותי בהכרת שיטות העבודה ודרכי החשיבה של צד השני, בניהול משפט ובמוניטין שנצבר.

אבל אין בכוחם לסגור תיקים או לבטל אישומים. הפרקליטים והתובעים מקבלים החלטות בתיק על בסיס ענייני ולא בשל קשרי האישיים עמם. לכן, אם  נתקלתם בעורכי דין המרמזים על יכולת מאגית ומופלאה שכזו, הישמרו. במקרה הטוב מדובר ברברבנות במקרה הפחות טוב מדובר בעבירה פלילית שאתם לא רוצים אותה על גבכם.

כלל תשיעי – קביעת שכר הטרחה

כמה עולה אוטו? תלוי… יש מחיר לחירות? לחופש? אין… כדאי להבין שאין תעריף קבוע לשירותים משפטיים בתחום הפלילי. יש משרדים הנחשבים ליקרים בתחומם ויש שפחות. אני מאמינה ששכר טרחה ראוי מתחשב בהיקף המאמץ והעבודה הנדרשת, הידע, הניסיון, ההשקעה, המוניטין. ייצוג משפטי אינו מוצר אלא שירות ותימחורו צריך להלום את הערך שניתן ללקוח, את היחס אישי שהוא מקבל, את הזמינות המקסימלית ומתן תשומת הלב הראויה, את המקצוענות, המוניטין ועוד.

בהשקפתי זהו המודל הראוי הצודק והנכון לקביעת שכר טרחה עבור הלקוחות המעוניינים בשירות מצוין עם המון תשומת לב לפרטים. לכן, לגישתי מומלץ לבחור עורך דין פלילי כזה שיענה לכם על הצורך והכאב בהשקעה שאותה תמצאו כראויה עבורכם ומתאימה לכיסכם.

כלל עשירי - לכו עם הלב, סמכו על האינטואיציה שלכם

גם בבחירת עורך דין פלילי, כמו בכל החלטה חשובה אחרת בחיים, סמכו על תחושת הבטן שלכם. בדקו מה אתם מרגישים ביחס לעורך הדין הפלילי עמו נפגשתם. האם הרגשתם כימיה עמוקה איתו? האם זה יהיה עורך הדין שיילחם את מלחמתכם בנחישות? ללא פשרות? האם הוא שינצח למענכם? האם הוא או היא האחד או האחת?

אז מה הייחוד שלי כעורכת דין פלילית?

במשך כ – 14 שנים כיהנתי כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז הצפון – היא למעשה משרד עורכי הדין הגדול בצפון, שם טיפלתי במאות תיקי פשיעה, תיקים של עבירות מין, תיקי אלימות, תיקי מרמה והונאה, תיקי גרם מוות ברשלנות, תיקי קטינים ועוד.

ייצגתי בבתי המשפט השונים מידי יום, בדיוני מעצר והוכחות. נחשפתי לשיטות החשיבה והעבודה של המשטרה בבניית תיקים מורכבים, ליוויתי חקירות סבוכות מראשיתן. בתוך "המערכת" ומחוצה לה. בעבודתי כסנגורית אני רואה שליחות וייעוד לעזור לחלש .משרדי הוא בוטיק הוא אחר ושונה. המיקוד וההתמחות בעבירות מסויימות בעיני הם ערך עצום והם שמבדלים אותי משאר הפירמות הגדולות.

אני בוררת את לקוחותיי ומייצגת אך ורק אנשים נורמטיביים שמעדו, הסתבכו או נפלו קרבן  וזקוקים כעת ליותר מעורך דין. במידה ואתם זקוקים לעורך דין בחיפה והצפון, במשרדי אני מנהיגה סטנדרט גבוהה של מקצוענות ישירה, מהירה ואישית, זהו טיב השירות שאני מאמינה בו ולא פחות מכך. לכן, אם הנכם זקוקים ליותר מאשר עורכת דין פלילית, אני ממליצה לכם בחום להתייעץ איתי. זו תהיה ההשקעה הכי נבונה ומשתלמת שלכם, מבטיחה. 

לאיזה חלק במאמר תרצו לחזור?

הערה:

מאמר זה הינו למידע כללי וראשוני בלבד הנכון למועד כתיבתו. הוא  אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי עם עורך דין פלילי לגופו של עניין ודאי אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לפני חקירה פלילית ולפני נקיטה בכל פעולה אחרת.

האם המאמר הועיל לכם?

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר דירוגים 6

נשמח שתהיה הראשון לדרג את המאמר שלנו

Picture of עידית רייכרט - עורכת דין פלילית
עידית רייכרט - עורכת דין פלילית

בעברה פרקליטה בכירה בפרקליטות, ומשנת 2012 סנגורית מובילה ובעלת משרד בוטיק למשפט פלילי וצווארון לבן, המדורג מידי שנה כאחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המובילים בארץ המתחייב להגנה משפטית איכותית, קפדנית ובלתי מתפשרת. על לקוחותיו הרבים נמנים בעיקר עוברי חוק נורמטיביים ונפגעי עבירה, אותם מובילה עורכת דין רייכרט במסירות ובנחישות עד להגעתם לחוף מבטחים.

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן