יום העצמאות של נתן

נתן (שם בדוי) חצה את גיל הגבורות, די מזמן.
נתן נולד בתל אביב עוד לפני שנולדה המדינה כשהעיר עוד היתה לבנה. נתן הוא איש חזק ומצחיק, אמנם שיערו כבר לבן (איך לא בימים אלה) אבל הוא לגמרי צלול, בתפקוד גבוה ומתכונן במרץ לקראת גיל 90 (יש עוד כמה שנים אבל ההכנות בעיצומן).
נתן, כמו בכל בקר יצא מביתו לשחות בבריכת השחייה בעיר הסמוכה, אלא שבדרכו חזרה, מסיבה לא ברורה, רכבו לא נבלם ונתן מצא עצמו דוהר לעבר קיר ההפרדה הנמוך אשר במזל בלם אותו ואת הרכב (ברכת הגומל וזה…)
אמנם כלום לא קרה לנתן החזק והבריא. אלא שבשל שערו הלבן ומראה הרכב, הזעיק עובר אורח את מד"א שהזעיקה משטרה ומפה לשם הוגש נגד נתן כתב אישום שמייחס לו התנהגות הגורמת נזק, סטייה מנתיב תחבורה ונהיגה בקלות ראש.

אתם לא לבד, שתפו אותי ​

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

עידית רייכרט-עורכת דין פלילית

מוזמנים גם להתקשר אלי – 050-6216884

מביני דבר יאשרו כי מדובר בעבירות תעבורה זניחות ואלמלא הגעת המשטרה ספק אם העניין היה מגיע להליך פלילי. ועכשיו, נתן אשר כנער צעיר לקח חלק בתקומת המדינה וכחייל גם במלחמותיה, לא האמין שיום אחד ימצא עצמו נלחם בממסד.
נתן הבין שבמצב שנוצר יילקח ממנו רישיון הנהיגה לצמיתות (בהחלטת המרב"ד ואשתו 😄) אבל לא מוכן היה שתירשם לחובתו הרשעה בפלילים‼️ 
כן, כזה הוא נתן. רוצה לחגוג את גיל 90 עם רישום פלילי נקי וצח כשלג בדיוק כמו צבעה של העיר בה נולד. מידע נוסף בנושא קראו את מאמרי – מהו רישום פלילי.
הסברתי לנתן את סיכויי ההצלחה הנמוכים בכל אחת מהאפשרויות הבאות:
1. לנסות לשכנע את התביעות לבטל את כתב האישום.
2. לנהל משפט בתקווה לזיכוי.
3. להגיש בקשה לפרקליטות המדינה ולשכנע אותם כי זה המקרה הנדיר והחריג לעיכוב הליכים משפטיים. למידע נוסף בנושא קראו את המאמר – עיכוב הליכים פליליים.
"אני נלחמתי את מלחמות ישראל בהצלחה למען הדור שלך, עכשיו תורך להילחם למעני"
ככה אמר לי נתן באופן נחרץ. ניסיתי להסביר לו שמשפט פלילי זה לא תכנית כבקשתך. אבל הוא כבר לא הקשיב לי ואיחל לי "בהצלחה".
טוב, מפה לשם,
לא אלאה בפרטים ובמהלכים המשפטיים שעשינו, אבל לקראת יום העצמאות התקשרתי לנתן לספר לו ש…גם הפעם הוא ניצח ואף אחד לא יכתים לו את החיים. ההליך הפלילי עוכב (באופן נדיר) בהסכמת הפרקליטות וכתב האישום נגדו נמחק.
נתן בטוח שזה מובן מאליו…אבל אתם כבר הבנתם שזה ממש לא מובן מאליו
חג עצמאות שמח לנתן.

הצלחות נוספות של משרדי:
ייצוג שוטר בהליך משמעתי

יוסי שוטר שלי מוצלח

במסגרת עבודתי אני מייצגת שוטרים ועובדי מדינה בהלכים פליליים וגם כאלה אשר עומדים בפני הליכים משמעתיים. הליכים משמעתיים, יש לדעת, הם מקרים בהם ביצע השוטר,

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן