תלונת שווא במהלך הגירושין נסגרה מחוסר אשמה

סכסוך גירושין מסלים ויוצא מגבולות המותר והופך את חייו של מי שבסה"כ ביקש להיפרד, לחיי גהנום. רק שהפעם התהפכו היוצרות – המתלונן הוא הבעל שהחליט למרר את חיי אשתו המבקשת דרור.

מ' הגיעה למשרדי מותשת, מבוהלת וחרדה, נישואיה עלו על שרטון. כל שביקשה לצאת לדרך חדשה. מ' לא ביקשה אגורה מעבר למה שהגיע לה, לא ביקשה לנכר את אבי ילדיה מהורותו, לא ביקשה "לכתוש" אותו, רק ביקשה דרור לנפשה וייחלה לדרך חדשה.

נגד מ' הוגשה תלונה שווא במשטרה. מדובר בתלונה כוזבת ומופרכת בחשד לעבירת אלימות, איומים ומה לא? מ' אישה מסודרת, בעלת מקצוע חופשי, מוכרת בסביבתה ומוערכת – קיבלה את שוק חייה, הכיצד הפכה היא להיות חשודה  בפלילים? 

זקוקים ליעוץ? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

בדמיונה הקודח- מעולם לא חשבה שתזדקק אי פעם לעצותיו של עורך דין פלילי. אבל המציאות עולה על כל דמיון. במשך כחצי שנה התגוללה מ' בתוך סערה נפשית, האמינה בצדקתה אבל ידעה כי לפעמים הצדק הוא רק כוכב בשמיים ובלי ראיות להפרכת החשד, עלול להיוותר כתם מעיב על חייה, אם לא למעלה מזה.

כשהתבשרנו השבוע על סגירת תיקה של מ' מחוסר אשמה פלילית, התרגשנו מאד עבור מ'. כי אצלנו לקוח הוא יותר מעוד סיפור, הוא אדם וסיפורו יכול היה להיות בקלות הסיפור שלי, שלך, של כולנו.

מקרה זה הוא דוגמא אחת מיני רבות לכך שהליכי גירושין עלולים להשתרע ולהתנהל גם במישור הפלילי. מקרה זה מבהיר את מה שכבר ידוע  – כי רק ליווי וטיפול מדויק ונכון, על ידי עורך דין פלילי עוד קודם לחקירה במשטרה, יכול להציל (במקרה שלנו את מ') מרישום פלילי שעלול היה להטיל כתם כבד על מעמדה ולפגוע באופן ודאי בעיסוקה.

הצלחות נוספות של משרדי:
כך נמנעים ממאסר | עורכת דין עידית רייכט

רק לא מאסר!

י' נמצא בעשור השביעי לחייו, הוא עובד בכיר בתחום הביטחוני, מאוד מוערך על ידי עמיתיו ומנהליו ומנהל חיי שגרה רגילים ונורמטיבים. יום אחד הוא מוצא

כך נמנעים ממאסר | עורכת דין עידית רייכט

מי מפקח על הפרקליטים?

מה קורה כשהפרקליטות שוכחת את חובתה כלפי נפגעי עבירה ופוגעת בזכותם לערור על ההחלטה לסגור את התיק כנגד מי שפגע בה לכאורה? ש' היא אישה

כך נמנעים ממאסר | עורכת דין עידית רייכט

שחרור ממעצר כנגד כל הסיכויים

ת' הינו חייל בשירות סדיר, בחור צעיר, עוד לא בן 20. משפחתו הגיעה אליי לאחר שהוא כבר מצוי יותר מחודשיים במעצר של ממש, מאחורי סורג