תלונת שווא במהלך הגירושין נסגרה מחוסר אשמה

סכסוך גירושין מסלים ויוצא מגבולות המותר והופך את חייו של מי שבסה"כ ביקש להיפרד, לחיי גהנום. רק שהפעם התהפכו היוצרות – המתלונן הוא הבעל שהחליט למרר את חיי אשתו המבקשת דרור.

מ' הגיעה למשרדי מותשת, מבוהלת וחרדה, נישואיה עלו על שרטון. כל שביקשה לצאת לדרך חדשה. מ' לא ביקשה אגורה מעבר למה שהגיע לה, לא ביקשה לנכר את אבי ילדיה מהורותו, לא ביקשה "לכתוש" אותו, רק ביקשה דרור לנפשה וייחלה לדרך חדשה.

נגד מ' הוגשה תלונה שווא במשטרה. מדובר בתלונה כוזבת ומופרכת בחשד לעבירת אלימות, איומים ומה לא? מ' אישה מסודרת, בעלת מקצוע חופשי, מוכרת בסביבתה ומוערכת – קיבלה את שוק חייה, הכיצד הפכה היא להיות חשודה  בפלילים? 

בדמיונה הקודח- מעולם לא חשבה שתזדקק אי פעם לעצותיו של עורך דין פלילי. אבל המציאות עולה על כל דמיון. במשך כחצי שנה התגוללה מ' בתוך סערה נפשית, האמינה בצדקתה אבל ידעה כי לפעמים הצדק הוא רק כוכב בשמיים ובלי ראיות להפרכת החשד, עלול להיוותר כתם מעיב על חייה, אם לא למעלה מזה.

כשהתבשרנו השבוע על סגירת תיקה של מ' מחוסר אשמה פלילית, התרגשנו מאד עבור מ'. כי אצלנו לקוח הוא יותר מעוד סיפור, הוא אדם וסיפורו יכול היה להיות בקלות הסיפור שלי, שלך, של כולנו.

מקרה זה הוא דוגמא אחת מיני רבות לכך שהליכי גירושין עלולים להשתרע ולהתנהל גם במישור הפלילי. מקרה זה מבהיר את מה שכבר ידוע  – כי רק ליווי וטיפול מדויק ונכון, על ידי עורך דין פלילי עוד קודם לחקירה פלילית במשטרה, יכול להציל (במקרה שלנו את מ') מרישום פלילי שעלול היה להטיל כתם כבד על מעמדה ולפגוע באופן ודאי בעיסוקה.

הצלחות נוספות של משרדי:
ייצוג שוטר בהליך משמעתי

יוסי שוטר שלי מוצלח

במסגרת עבודתי אני מייצגת שוטרים ועובדי מדינה בהלכים פליליים וגם כאלה אשר עומדים בפני הליכים משמעתיים. הליכים משמעתיים, יש לדעת, הם מקרים בהם ביצע השוטר,

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן