נסגר תיקה של החשודה בגרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים

חייה של ז' קיבוצניקית תושבת העמק, התהפכו באחת כשמצאה עצמה מעורבת בתאונת דרכים מחרידה בה נהרג רוכב אופניים חשמליים. ללא קשר למידת האשם, תחושת נוראית קיננה בליבה של ז' ומבחינתה נפלו עליה השמיים והיא לא ידעה כיצד תוכל להמשיך בחייה מנקודת שבר זו.

ז' זומנה לתחנת המשטרה לחקירה פלילית בעבירת המתה! לא פחות – גרימת מוות ברשלנות. נדמה כי אין צורך להסביר ולתאר את גודל המועקה והצרה, בייחוד משמדובר באישה נורמטיבית לגמרי, בעלת משפחה, אמא וסבתא שלא נחקרה מעולם קודם לכן.

משרדי ליווה את ז' משלב הייעוץ וההכנה לחקירה במשטרה, דרך ליוויה לתחנת המשטרה ולבית המשפט. שמעתי בקשב רב את דבריה, נסעתי לביקור בזירת התאונה, בחנתי את הראיות הפוטנציאליות והגעתי למסקנה כי המאשימה לא תוכל לקבוע כי ז' אשמה בתאונה.

לכן דרשתי מייד להחזיר לז' את רישיונה ואת רכבה שכן לטענתי על אף התוצאה הקטלנית וקיפוח חיי אדם, ז' אינה אשמה בהתרחשות התאונה וכי מדובר בתאונה בלתי נמנעת אשר היא למעשה קרבן לה, טענה אשר נדחתה תחילה על ידי המאשימה.
אולם בסופו של יום כך נקבע והתיק בעניינה של ז' נסגר כלא היה.
הרכב הוחזר, הרישיון לא נשלל, ז' נולדה מחדש. עד 120.

זהו מקרה נוסף, המדגיש עד כמה חשוב להיוועץ בעורך דין פלילי עוד קודם לתחילתו של ההליך הפלילי שנפתח כאמור בחקירה במשטרה.

הצלחות נוספות של משרדי:
ייצוג שוטר בהליך משמעתי

יוסי שוטר שלי מוצלח

במסגרת עבודתי אני מייצגת שוטרים ועובדי מדינה בהלכים פליליים וגם כאלה אשר עומדים בפני הליכים משמעתיים. הליכים משמעתיים, יש לדעת, הם מקרים בהם ביצע השוטר,

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן