שינוי עילת סגירה לאין אשמה לחקלאי שהגן על רכושו

כל אדם שנפתח לו תיק פלילי, מסתובב עם כתם לשנים רבות. לכן חשוב מאד לעשות את כל המאמצים לסגירת תיק פלילי בעילה של חוסר אשמה, או אז התיק יעלם כלא היה. כך, היה גם במקרה הזה.

כל חקלאי ובעל משק מכירים את נושא הסכסוכים במושב על גבולות בין נחלות. במקרה זה מצא עצמו א' חקלאי מאחד המושבים בעמק, מובל לתחנת המשטרה, נחקר באזהרה כחשוד ונעצר בתא המעצר!

א', בוגר יחידה מובחרת, משרת במילואים, בעל משפחה וישר דרך אשר מעולם לא "פגע בזבוב" מצא עצמו באחד מהרגעים הקשים והמשפילים בחייו מאחורי סורג ובריח. גרסתו כי מדובר בתלונה כוזבת שמטרתה להשפיע על סכסוך אזרחי נפלה על אזניים ערלות.

יעוץ וליווי שלי כעורכת דין פלילית בעלת ותק וניסיון רב, לאורך כל הדרך הוביל לסגירת תיק פלילי, תחילה "רק" בעילה של חוסר ראיות מספיקות. מצב משפטי זה לא סיפק אותי ולכן המשכתי בעוז וביקשתי לשנות את העילה לסגירת תיק פלילי מחוסר ראיות לחוסר אשמה ובכך להגשים את הצדק כמתבקש במקרה זה.

את חווית המעצר המיותרת לצערנו, איש לא יוכל להשכיח ולמחוק מחייו של א'. לפחות הרישום המשטרתי שלו נמחק כלא היה ועתידו כולו פתוח לפניו.

הצלחות נוספות של משרדי:
הגשת תלונת שווא במשטרה - איך עושים מהלימון לימונדה

הגשת תלונת שווא במשטרה

איך עושים מהלימון לימונדה? כל כך עצוב לגלות את ה"אינפלציה" בתלונות השווא המוגשות על ידי אחד מבני הזוג נגד בן הזוג האחר במסגרת הליך הפרידה.

תחומי עיסוק

ידע הוא כוח

מרבית תיקי החקירה במשטרה אשר מגיעים לשלב בו החשוד מוזמן ליחידת ההסדרים, מסתיימים באחת מן השתיים: חתימה על "הסדר מותנה" עם החשוד ומשמעות הדבר –

סגירת תפריט
דילוג לתוכן