סגירת תיקו הפלילי של עוה"ד לאחר ייצוגו בשימוע

ביום בהיר אחד קיבל עו"ד א' למשרדו זימון לקראת שימוע לפני הגשת כתב אישום שעתיד להיערך נגדו בפרקליטות זאת בטרם יוחלט על הגשת כתב אישום נגדו. חשוב כבר עתה לציין ולהדגיש כי אין זה עניין של מה בכך לפתוח בחקירה פלילית נגד עו"ד על אחת כמה וכמה אין זה עניין של מה בכך לקיים שימוע נגד עו"ד ולהגיש נגדו כתב אישום.

זקוקים ליעוץ? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עו"ד א' המבוהל עד עמקי נשמתו פנה בזריזות אל משרדנו וביקש מאיתנו "להציל את חייו" ולעשות ככל שניתן להצליח בשימוע. כל אופציה אחרת מבחינתו תגדע את פרנסתו ותפגע בו ובמעמדו הרם באופן אנוש.

מששכר עו"ד א' את שירותינו ולאחר שקיבלנו לידינו את עיקרי חומר החקירה מצאנו "פירצה" ראייתית. ביקשנו מעו"ד א' להשלים את התמונה הראייתית במסמכים וראיות שלהערכתנו היה בכוחם להטיל ספק סביר באשמתו וכך היה.

במעמד השימוע לפני הגשת כתב האישום, הנחנו בפני פרקליטת המחוז ראיות נוספות שלא היו בתיק החקירה, הצגנו לפרקליטת המחוז פרשנות אחרת ממה שנטען כלפיו והצלחנו להוכיח ברמה הנדרשת כי לא רק שאין לסמוך על הראיות בתיק אלא שהן עומדות בסתירה מוחלטת לטענת המתלוננים בתיק.

וכך ממצב בו כתב האישום ריחף מעל לראשו באופן ודאי הפך  עו"ד א' לאדם חופשי נטול כל חרדה עת קיבל את חייו במתנה והוסר ממנו האיום שבהגשת כתב אישום בעבירות זיוף והונאה. אנחנו יכולים לומר באופן כמעט ודאי שאלמלא עשייתנו המקצועית בתיק, סביר להניח כי היום היה עו"ד א' מושעה מכל פעילות כעו"ד ומתמודד עם ניהול משפטי קשה ומורכב.

עו"ד א' מבין דבר או שניים בעולם המשפט ועדיין אינו בקיא בניהול ההליך הפלילי. עו"ד א' נהג בחכמה רבה משבחר לתת לעורכי דין פליליים המנוסים במשפט הפלילי לנהל עבורו את מערכת חייו ולא חשב לרגע להתנהל בעצמו בזירה משפטית שאינה איזור הנוחות שלו.

הישג זה מדגיש שוב את החשיבות שבהיוועצות עם עורך דין פלילי בצפון עוד טרם החקירה במשטרה.

הצלחות נוספות של משרדי: