אודות

מחוייבות. יסודיות. נחישות. יושרה. אבני היסוד שלי

מי אני?

נעים להכיר. 

אני עורכת דין פלילית מאז 1999. בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה ובעלת משרד בוטיק פלילי ביקנעם ובתל אביב. בנוסף אני מרצה בתחומי המשפט הפלילי.

במשך כ 14 שנים כיהנתי כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז הצפון – היא למעשה משרד עורכי הדין הגדול בצפון! שם טיפלתי במאות תיקי פשיעה, תיקים של עבירות מין, תיקי אלימות, תיקי מרמה והונאה, תיקי גרם מוות וביניהם של גרימת מוות ברשלנות, תיקי קטינים ועוד. ייצגתי בבתי המשפט השונים מידי יום, בדיוני מעצר והוכחות. נחשפתי לשיטות החשיבה והעבודה של המשטרה בבניית תיקים מורכבים, ליוויתי חקירות סבוכות מראשיתן. רכשתי חברים טובים בתוך "המערכת" ומחוצה לה.

כבר בשנת 2012 מתוך הבנה עמוקה וההכרה כי האמת אינה מוחלטת ולה פנים רבות, החלטתי "לחצות את הקווים" ולהיות לסנגורית שתפקידה מעתה ללוות ולייצג חשודים ונאשמים ולתפור עבורם הגנה משפטית מדויקת.

עבורי להיות סנגורית – עורכת דין פלילית זו משרת אמון, זו ריצה "יד ביד" עם הלקוח ובני משפחתו למרחקים ארוכים על כל המשתמע מכך. וכמי שרצה בחייה מרתונים וריצות ארוכות אני מזדהה עם האתגרים והדרך הקשה שחווים לקוחותיי בהליך הפלילי ויודעת איך לסייע להם באותם רגעי משבר עד לניצחונם בקו הסיום.  

אני מאמינה כי כל אדם שמעד לראשונה ראוי להזדמנות, לחמלה, להגנה מעולה ולמי שיילחם עבורו את מלחמת חייו. כי כל אחד מאיתנו עלול למצוא עצמו בנקודת שבר זו – לכן אני מייצגת את החשודים והנאשמים הנורמטיביים, אלה שטעו הסתבכו לראשונה בחייהם ולצידם אני מייצגת גם נפגעי עבירה ונפגעות עבירה, עבורם אני משענת בשעתם הקשה מכל.

ערכיי והמוסר האישי שלי  לצד ניסיוני העשיר בפרקליטות הם שנותנים בידי כיום כלים מדוייקים לנהל משפטים מורכבים ומוצדקים עד לזיכוי או  ללוות את הלקוח ובני משפחתו לנטילת אחריות ולהליך שיקומי מוצלח, כפי שקורה לא אחת כאשר אני ממליצה ללקוח ללכת למסלול של הסדר מותנה, הכל בהתאמה לכל לקוח ומידותיו.

+
לקוחות שנתנו בי אמון
שנות ניסיון ומוניטין
%
הישגים והצלחות
% +
מחויבות, זמינות, שקיפות

אודות המשרד

"עידית רייכרט משרד עורכי דין" הוא משרד בוטיק המעניק הגנה משפטית מיטבית בתחומי המשפט הפלילי, המנהלי והמשמעתי. המשרד מתמחה בייצוג עוברי חוק נורמטיביים, עבירות צווארון לבן, קטינים ונפגעי עבירה ולא בכדי נבחר על ידי המבטחת הממשלתית להעניק הגנה משפטית פלילית לנושאי משרה בשירות הציבורי, רופאים ואנשי כוחות הבטחון.
בראש המשרד עומדת עו"ד עידית רייכרט, שפרשה משורות הפרקליטות לאחר שנים ארוכות, לדרך עצמאית כבר בשנת 2012 ומאז התפתחה וצמחה להוביל את אחד ממשרדי הבוטיק הפליליים הנחשבים באזור הצפון.
ניסיונה המקצועי של עידית משך למעלה מ-20 שנים כפרקליטה בעברה והמוניטין שלה כיום כסנגורית הם שמעניקים ללקוחותיה ערך עצום ושקט נפשי עד להשגת התוצאה המיוחלת. בנוסף, משמשת עו"ד עידית רייכרט כיו"ר משותף של הועדה הארצית לזכויות נפגעי עבירה בלשכת עורכי הדין וכחברה בועדת בתי המשפט במחוז הצפון.

שיתופי פעולה

במקרים בהם נדרשת הגנה משפטית יצירתית משלימה לעבירות הפליליות או הנובעת מהן, מעניק המשרד מטריה משפטית רחבה גם בתחומי משפט משיקים כגון: אכיפה מנהלית ופלילית במשרד העבודה והתמ"ת, אכיפה מנהלית ופלילית בעבירות מס, תביעה אזרחית הנגררת לפלילים, תביעות נזיקין בגין: הטרדה מינית בעבודה, פגיעה בפרטיות, לשון הרע וכיוב', דיני תכנון ובניה ועוד.

מדובר בשירות ייחודי ויוצא דופן בנוף המשפטי של שיתוף פעולה מקצועי בינמשרדי בו מיטב המוחות המבריקים בתחומי המשפט השונים, בעלי ניסיון והבנה עמוקה, מתכנסים בצוותא לייצוג מעולה עבור הלקוח.

בכך מקבלים לקוחות המשרד שירות משפטי כולל ומקיף תחת קורת גג אחת בליווי ופיקוח שלי מא' ועד ת'.