עו"ד עידית רייכרט

נעים להכיר, אני עידית רייכרט עורכת דין פלילית מאז שנת 1999, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, בעבר פרקליטה בכירה בפרקליטות וכיום בעלת משרד בוטיק פלילי בחיפה ובתל אביב. בנוסף מרצה בתחומי המשפט הפלילי.

מי אני?

משרדי מעניק ייצוג, ייעוץ, ליווי וניהול משברים בהליך הפלילי עבור עוברי חוק נורמטיביים ונפגעי עבירה – אנשים שנקלעו לסיטואציה מורכבת ומבלבלת בה הם נפגשים, לראשונה בחייהם, עם החוק והשלכותיו. מפגש כזה הוא בגרך כלל זר, מאיים ומפחיד ומחייב סיוע מקצועי.

אני מאמינה כי כל אדם שחטא, מעד או הסתבך ראוי להזדמנות לתיקון, לחמלה, למשענת מקצועית ותומכת ולמי שיילחם עבורו את מלחמת חייו.

כפרקליטה בכירה, יוצאת פרקליטות מחוז צפון וכעורכת דין פלילית מעל 25 שנים גיבשתי "ארגז כלים" ייחודי וניסיון רב המהווים ערך עצום ללקוחותיי.

בטיפול המשפטי שלי אני מעניקה ללקוחותיי מעטפת משפטית אישית, איכותית ומוקפדת הכוללת ליווי חקירות פליליות מראשיתן, ניהול תיקים מורכבים, וכמובן ליטיגציה משפטית בכל הערכאות.

בנוסף, המשרד שלי מהווה אחד מקומץ משרדים ברחבי הארץ שפועל מכוח מכרז יוקרתי מטעם  חברת הביטוח הממשלתית "ענבל", שמזכה בייצוג משפטי מעולה לעובדי מדינה בהליכים משמעתיים ופליליים.

עידית רייכרט עורכת דין פלילית

תחומי העיסוק המרכזים של משרד עורכת דין עידית רייכרט:

לקוחות שנתנו בי אמון
+
שנות ניסיון ומוניטין
הישגים והצלחות
%
מחויבות, זמינות, שקיפות
% +

אתם לא לבד, שתפו אותי

לקבלת ייעוץ משפטי מידי ניתן ליצור קשר בכל עת: 050-6216884

לא אחת אנשים שואלים את עצמם כיצד מסוגלים סנגורים פליליים ליטול את ייצוגם של חשודים או נאשמים, במיוחד כאשר החברה ולעתים גם התקשורת כבר מיהרו לחרוץ את גורלם.

אלא שבפועל, חשוב לזכור ולהבין כי לא כל אדם שזומן לחקירה או שהוגש נגדו כתב אישום הינו אשם בהכרח וחשדות אועבירות המיוחסות לאדם מסוים, על אף שהן עשויות להיות קשות ומטרידות, אינן חזות הכל.

עוד כדאי לדעת שבתי המשפט ירשיעו אדם רק אם ימצאו שישנן די ראיות כנגדו "מעל לכל ספק סביר". כלומר שעל בית המשפט להשתכנע ברמת וודאות גבוהה מאד כי האדם שלפניו ביצע את המיוחס לו. מדובר ברף הוכחה גבוה מאד וחובתה ההגנה להקים את אותו ספק סביר ולהוכיח שהתלונה לבדה אינה מספיקה להרשעה.

כך למשל לא אחת, מתגלות סתירות שמקימות ספק סביר, מוגשות תלונות שווא או נחשפים כשלים חמורים בניהול החקירה.

משכך, ישנה חשיבות עליונה לקבלת ייצוג משפטי מעולה ולא אהסס לעמוד לצידם של אותם אנשים נורמטיביים שנקלעו לסיטואציה פלילית בחייהם, כדי להוכיח את חפותם ולנהל עבורם את הגנתם באופן מיטבי. כי, כל אדם באשר הוא זכאי להליך הוגן ולהקפדה על זכויותיו בבית המשפט ועוד קודם לכן במשטרה או בפרקליטות.

משרד הבוטיק שהקמתי כולל ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם החוק ועם הגורמים המעורבים ובטיפול מיידי שלי, ורצוי מוקדם ככל הניתן, ניתן לצמצם משמעותית את הנזק הפוטנציאלי ולהביא בסבירות גבוהה לסגירת התיק כלא היה, לזיכוי או להקלה בענישה ושיקום מוצלח.

נוסף לכך, אין להתעלם גם מהמחירים הציבורי, החברתי, האנושי והפסיכולוגי אותם משלמים עוברי חוק נורמטיביים, ולא רק הם אלא גם משפחותיהם כשהם מתמודדים עם ההליך הפלילי הרצוף  תהפוכות נפשיות וניכור ובדידות. כעורכת דין וכפרקליטה מנוסה אני מלווה את לקוחותי ובני משפחתם ברגעי משבר קשים אלה עד להגעתם לחוף מבטחים.

ייצוג קורבנות ונפגעי עבירה הוא התמחות בפני עצמה הדורשת הכרות וניסיון רב עם מערכת המשפט וגורמי הטיפול השונים. נפגעי עבירה נאלצים, על לא עוול בכפם, להתמודד עם סיטואציה פלילית ומשבר בחייהם והלב נקרע. לכן, הליווי שלי בשלב זה כולל לא רק  ייעוץ, וסיוע משפטי אלא גם כתף תומכת ויד מרגיעה לנווט בעבורם באופן מקצועי ובטוח את הדרך הפלילית בסבך המשפטי.

לכן, אם נפלת קורבן לעבירה כלשהי או שעולה החשד כי נפגעת מעבירה, כדאי לפנות אליי בהקדם להתייעצות. אני רואה בליווי נפגעי ונפגעות עבירה שליחות  חשובה מאין כמותה, ותפקידי להקל עליך ככל האפשר ולגדוע את המשך הפגיעה, תוך שימת דגש על ניהול תקין של מהלכי החקירה, ומיצוי הדין עם הפוגעים.

ליווי נפגעי עבירה הוא הליך ממושך, לעתים סיזיפי ועיקש, שבמסגרתו חשוב מאד להשמיע את קולך – בין אם בדרך של הגשת התלונה ונקיטה בהליכים משפטיים נוספים ובין אם בדרך של מעקב אחר התקדמות ההליכים שמנוהלים כרגע ועוד ינוהלו בהמשך. אני מחויבת לעשייה רגישה, קשובה ואמפטית. אני מכירה מקרוב את האתגרים שמציפים אותך ויודעת כיצד להביא לניצחונך בקו הסיום.

קטגוריה ייחודית במשרדי שמורה לעבירות שבוצעו על ידי עובדי מדינה המחויבים להתנהגות נורמטיבית גבוהה במיוחד. כך שבנוסף להוראות החוק הרגילות שכל אדם כפוף להן, עובדי המדינה נדרשים לעמוד גם בסטנדרט התנהגות מחמיר של תקנות התקשי"ר.

לכן כאשר עובד מדינה נחשד או נאשם במעשה, סביר להניח שינוהל נגדו גם הליך משמעתי, לעתים במקביל ואף במנותק לחלוטין מההליך הפלילי. כאן נוצר למעשה היבט משפטי כפול על שלל השלכותיו, שעשוי להביא בסיומו להשעייה מתפקיד, לפיטורין, לפגיעה בפנסיה ובזכויות ממוניות נוספות ועוד וכל זה עוד לפני לפני שהוחלט בכלל אם לנקוט כנגד העובד גם בהליך פלילי.

ייצוג עובדי מדינה הוא התמחות ייחודית שרק מעטים בשדה המשפטי עוסקים בו שדורש הבנה יוצאת דופן בתחום והכרות מעמיקה של החוק והפסיקה ואין להקל ראש בעובדה שמדובר בהליך משמעתי ולא פלילי, ההשלכות של הליך משמעתי לעיתים רבות חריפות וקשות הרבה יותר מההליך הפלילי.

הניסיון הרב שצברתי בשנותיי הרבות בפרקליטות ולאחר מכן כסנגורית פלילית מעניק לי כיום כלים יצירתיים ללוות אותך בתהליך מקצועי והוליסטי שבו אוכל לתכנן את האסטרטגיה המשפטית המתאימה והמדויקת ביותר לכל מקרה ומקרה ולפעול למענך בכל החזיתות, תוך שמירה, ככל שניתן על תפקידך, עתידך ושמך הטוב. 

עידית רייכרט עורכת דין פלילית

"עידית רייכרט משרד עורכי דין פלילי" הוא משרד בוטיק המעניק הגנה משפטית מיטבית בתחומי המשפט הפלילי, המנהלי והמשמעתי. המשרד מתמחה בייצוג עוברי חוק נורמטיביים, עבירות צווארון לבן, קטינים ונפגעי עבירה ולא בכדי נבחר על ידי המבטחת הממשלתית להעניק הגנה משפטית פלילית לנושאי משרה בשירות הציבורי, רופאים ואנשי כוחות הבטחון.

בראש המשרד עומדת עורכת דין פלילית עידית רייכרט, שפרשה משורות הפרקליטות לאחר שנים ארוכות, לדרך עצמאית כבר בשנת 2012 ומאז התפתחה וצמחה להוביל את אחד ממשרדי הבוטיק הפליליים הנחשבים באזור הצפון.

ניסיונה המקצועי של עידית משך למעלה מ-25 שנים כפרקליטה בעברה והמוניטין שלה כיום כסנגורית הם שמעניקים ללקוחותיה ערך עצום ושקט נפשי עד להשגת התוצאה המיוחלת. בנוסף, משמשת עו"ד עידית רייכרט כיו"ר משותף של הועדה הארצית של זכויות נפגעי עבירה בלשכת עורכי הדין וכחברה בועדת בתי המשפט במחוז הצפון.

שיתופי פעולה

במקרים בהם נדרשת הגנה משפטית יצירתית משלימה לעבירות הפליליות או הנובעת מהן, מעניק המשרד מטריה משפטית רחבה גם בתחומי משפט משיקים כגון: אכיפה מנהלית ופלילית במשרד העבודה והתמ"ת, אכיפה מנהלית ופלילית בעבירות מס, תביעה אזרחית הנגררת לפלילים, תביעות נזיקין בגין: הטרדה מינית בעבודה, פגיעה בפרטיות, לשון הרע וכיוב', דיני תכנון ובניה ועוד.

מדובר בשירות ייחודי ויוצא דופן בנוף המשפטי של שיתוף פעולה מקצועי בינמשרדי בו מיטב המוחות המבריקים בתחומי המשפט השונים, בעלי ניסיון והבנה עמוקה, מתכנסים בצוותא לייצוג מעולה עבור הלקוח.

בכך מקבלים לקוחות המשרד שירות משפטי כולל ומקיף תחת קורת גג אחת בליווי ופיקוח שלי מא' ועד ת'.

יש לך עם מי להתייעץ

להיות עורכת דין פלילית עבורי זו משרת אמון. זו ריצת מרתון ארוכה, יד ביד, איתך ועם בני משפחתך. בין אם נאשמת או זומנת לחקירה לראשונה בחייך ובין אם נפגעת מדבר עבירה, המשרד שלי יעניק לך הגנה משפטית יסודית, מקצועית, אישית ודיסקרטית שתסייע לך להגיע לתוצאה המיוחלת.

לשיחה לחץ כאן
שלום, אני זמינה כדי להקשיב לך ולבדוק איך
עידית רייכרט משרד עורכי דין
שלום
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר
דילוג לתוכן